Mehmet Sabri Arafatoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Mehmet Sabri Arafatoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler neler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Mehmet Sabri Arafatoğlu’ndan söz edeceğiz.

Mehmet Sabri Arafatoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

30 Mayıs 1968 tarihinde dünyaya gelen Mehmet Sabri Arafatoğlu, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamlamıştır. Bu zamana kadar Kod Adı, Aşk Buraya Uğramıyor, Düşman Kızı, Yuvadan Bir Kuş Uçtu, Ustalar Alimler ve Sultanlar, Bizim Evin Halleri ve Payitaht: Abdülhamid gibi çeşitli dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Mehmet Sabri Arafatoğlu, aynı zamanda Lanetli Anahtar: Cinlerin Gazabı isimli dizide görev almıştır. Başarılı oyuncu Mehmet Sabri Arafatoğlu, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid adlı dizide Şeyhülislam rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Toprak Kıvılcım Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Mehmet Sabri Arafatoğlu 1.80 m boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mehmet Sabri Arafatoğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Mehmet Sabri Arafatoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Seda Yıldız Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Mehmet Sabri Arafatoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Mehmet Sabri Arafatoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; mehmet sabri arafatoğlu aslen nereli, mehmet sabri arafatoğlu kimdir nerelidir, mehmet sabri arafatoğlu boyu kaç, mehmet sabri arafatoğlu kilosu, mehmet sabri arafatoğlu oynadığı diziler neler, mehmet sabri arafatoğlu instagram

İlginizi Çekebilir:  Mehmet Ali Karakuş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara