Biyografi

Burak Acar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Burak Acar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Burak Acar’dan söz edeceğiz.

Burak Acar Kimdir?

  • Oyuncu.

1990 yılında dünyaya gelen Burak Acar, oyuncu olarak tanınmaktadır. Lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan Burak Acar, bu zamana kadar birçok tiyatro oyununda rol almıştır. Genç oyuncu Burak Acar, aynı zamanda kameralar karşısındaki ilk oyunculuk deneyimini ise Aldatmak adlı dizide yaşamıştır. Burak Acar, 2021 yılında evlenmiştir.

Tiyatro Oyunları

  • Birisi (Danışman) 2022
  • Helikopter (Koruma) 2020
  • III.Richard (Oyuncu) 2017

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Burak Acar, oyunculuk çalışmalarına ATV ekranlarında yayınlanan Aldatmak adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Burak Acar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnereli.net, Burak Acar, erişim tarihi: 7 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.