Biyografi

Ege Semih Erken Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi?

Ege Semih Erken kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ege Semih Erken’den söz edeceğiz.

Ege Semih Erken Kimdir?

  • Oyuncu.

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ege Semih Erken, oyunculuğunun yanı sıra model olarak da bilinmektedir. 2017 Best Model yarışmasında Türkiye ikincisi olmuştur. İlk olarak 2019 yılında Yasak Elma dizide rol alarak oyunculuk deneyimi yaşayan Ege Semih Erken, sonrasında Acemi Anneler adlı dizide oynamıştır. Yakışıklı oyuncu Ege Semih Erken, aynı zamanda Aldatmak adlı dizide rol almıştır.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Aldatmak (TV Dizisi, 2022)
  • Acemi Anneler (Cenk, TV Dizisi 2020)
  • Yasak Elma (Emre, TV Dizisi 2019)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ege Semih Erken, oyunculuk çalışmalarına ATV ekranlarında yayınlanan Aldatmak adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ege Semih Erken hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Ege Semih Erken, erişim tarihi: 7 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.