Burak Dakak Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Başarılı üstün oyuncu performansı ile dikkatleri üzerine toplayan genç oyuncu Burak Dadak. Oldukça sevilen ve merak edilen bir oyuncu olan 8 Haziran 1998 yılında Ankara’da doğmuş. Saç rengi ve göz rengi kahverengi olan genç başarılı oyuncu düzgün bir fiziğe sahip. 59 kilo olan ünlü oyuncu 1.67 boyundadır.

20 yaşında çok deneyimli ve tecrübeli bir oyuncu olmayı başaran Burak Dadak dizilerin ve filmlerin aranan yüzü. 8 yaşından beri TV dünyasında olan ünlü oyuncu birçok önemli projede yer alarak ünlü isimlerle beraber rol almıştır. Ekranlara hep reyting rekorları kıran dizilerle girmiş ünlü oyuncunun İnstgram sosyal medya platformunda çok sevilen ve takip edilen bir oyuncu olduğunu söyleyebiliriz. Binlerce takipçisi olan Burak Dadak genç kesim tarafından ilgiyle izleniyor.

Burak Dadak Eğitim Hayatı

Eğitim hayatına oldukça önem veren ünlü oyuncu 8 yaşından itibaren annesinin yardımı be desteğiyle setlere adım atmış ve çok önemli projelerde yer almıştır. Oyunculuk mesleğini yıllardır yapan ve çok sevdiğini belirten ünlü oyuncu bir çok reklam filminde oynadı. Ankara Sanat tiyatrosunda duayen isimlerden eğitim alan ünlü oyuncu Star olma yolunda ilerliyor.

Burak Dadak Özel Hayatı

Kalabalık bir ailede büyüyen Burak Dadak, abisi ve kardeşi var. Ailesiyle birlikte zaman geçirmeyi seven oyuncu dışarda değil genellikle evde vakit geçirmeyi seviyor. Aynı zamanda kahve yapmayı ve farklı tat kahve denemelerine oldukça ilgili. Oyunculuk mesleğini severek yapan ve her geçen gün kendini geliştiren ve eğitimini devam ettiren ünlü oyuncunun sevgilisi Büşra Gündüz ‘dür

Burak Dadak Yer Aldığı TV projeleri

Ekranlarda sıkça gördüğümüz ünlü başarılı oyuncu Burak Dadak en çok ezel dizisiyle tanınmıştır. 2006 yılında ilk deneyimi olan doğruluk ekseni, ezel, geniş aile dizilerinde çocuk rolüyle hayat vermiştir. Benim adım Gültepe, Muhteşem Yüzyıl, Diriliş Ertuğrul, Gülperi ve son olarak 2019 yılında yeni sezona damga vuran bir karaktere can vererek Show TV ekranlarında yayınlanan reyting rekorları kıran çukur dizisinde Akın Koçovalı olarak diziye dâhil olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: