Biyografi

Onur Özgen Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Onur Özgen kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yazarların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Onur Özgen’den söz edeceğiz.

Onur Özgen Kimdir?

  • Yazar.

1989 yılında İzmir’de dünyaya gelen Onur Özgen, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlamıştır. Gazetecilik kariyerine 19 yaşında RED Dergisi’nde başlayan Onur Özgen, Four-Four-Two Türkiye, Maçkolik, Goal Türkiye gibi kurumlarda yazarlık ve editörlük görevlerinde bulunmuştur. Onur Özgen, bir süre BJK TV’de futbol yorumculuğu yapan Onur Özgen, sonrasında GOAL Türkiye, şef editörlük yapmıştır. Onur Özgen ayrıca Gazete Duvar’da yazarlık yapmaya devam etmektedir.

Instagram hesabından da aktif olarak devam eden Onur Özgen, yazarlık çalışmalarına Gazete Duvar bünyesinde devam etmektedir. Tecrübeli gazeteci Onur Özgen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • gazeteduvar.com.tr, Onur Özgen, erişim tarihi: 29 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.