Biyografi

Burcu Denizer Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Burcu Denizer kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı ünlü kişilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Burcu Denizer’den söz edeceğiz. 

Burcu Denizer Kimdir? 

Burcu Denizer Urgancıoğlu. Kamuoyunda daha çok oyuncu Kaan Urgancıoğlu’nun eşi olarak bilinir. Tarsus Amerikan Lisesi mezunudur. Lisans eğitimine Bilgi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde başlasa da sonrasında okulunu dondurup yurt dışında yerleşmiş ve New York’ta İşletme Bölümü’nde eğitim almıştır. Dedesi, İstanbul’da ünlü bir lokantanın sahibi, annesi ve dayısı da yine ünlü mekanların işletmecisidir. Burcu Denizer ayrıca bir ara Cihangir’de butik işletmeciliği yapmış sonrasında da kafe açmıştır. Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Burcu Denizer, ünlü oyuncu Kaan Urhancıoğlu ile evlidir. Burcu Denizer hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • posta.com.tr, Burcu Denizer kimdir, erişim tarihi: 31 Aralık 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds