Biyografi

Oğuzhan Muslu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Oğuzhan Muslu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncu ve sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Oğuzhan Muslu’dan söz edeceğiz.

Oğuzhan Muslu Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

1997 yılında Sakarya’da dünyaya gelen Oğuzhan Muslu, 9-10 yaşlarından itibaren motorsiklet kullanmaya başladığını belirtmektedir. Oğuzhan Muslu, Instagram ve YouTube üzerinden paylaştığı motorsiklet videoları ile kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Boyu ve Kilosu?

Instagram hesabında 140 binden fazla takipçisi bulunana Oğuzhan Muslu’nun YouTube hesabında ise 600 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Oğuzhan Muslu 1.76 cm boyundadır ve 65 kilodur.

Trafik kazaları, şarkısı, telefon numarası gibi olaylarla gündeme gelen Oğuzhan Muslu hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kimdir, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Oğuzhan Muslu ile İlgili Aramalar

Google’da Oğuzhan Muslu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Oğuzhan Muslu sevgilisi kimdir Oğuzhan Muslu telefon numarası Oğuzhan Muslu (Forza Horizon 4) Oguzhan. muslu Instagram Oğuzhan Muslu KAZALARI Oğuzhan muslu ekşi Oğuzhan Muslu oldu mü oğuzhan muslu’nun şarkısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds