Biyografi

Burcu Söyler Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi?

Burcu Söyler kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Burcu Söyler’den söz edeceğiz.

Burcu Söyler Kimdir?

  • Oyuncu.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümünde tamamlayan Burcu Söyler, oyunculuk eğitimlerini ise Sadri Alışık Oyunculuk Atölyesinde almıştır. Oyunculuk çalışmalarını ise Icon Talent Ajans bünyesinde sürdürmektedir. Güzel oyuncu Burcu Söyler, ilk oyunculuk deneyimini ise Evlilik Hakkında Her Şey adlı dizide Funda karakterine hayat vererek yaşamıştır.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Evlilik Hakkında Her Şey (Funda, TV Dizisi 2021)
  • Aldatmak (TV Dizisi, 2022).

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Burcu Söyler, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Burcu Söyler hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • biyografya.com
  • http://icon-talent.com/project/burcu-soyler/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds