Esin Övet Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Esin Övet kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Esin Övet’ten söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Tuğkan Gönültaş (Elraenn) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Esin Övet Kimdir?

  • Gazeteci.

2 Şubat 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Esin Övet, gazetecilik kariyerine 1995 yılında Sabah gazetesinde magazin muhabiri olarak başlamıştır. Sonrasında Star gazetesine transfer olan Esin Övet, ardından yine Sabah’a geri dönmüştür. 2002 yılına kadar Sabah gazetesinde çalışan Esin Övet, sornasında Habertürk gazetesinde çalışmaya başlamış; bu medya kuruluşu bünyesinde hem köşe yazarlığı hem de sunuculuk yapmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Alp Gürsoy Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Alp Gürsoy'un Eşi Kimdir?

Kitapları

  • Siz Uyurken (2013)

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Esin Övet, bir ara Beyaz TV’de de çalışmış ancak sonrasında yeniden Habertürk’e dönmüştür. Başarılı gazeteci Esin Övet hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, eşi/sevgilisi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Czn Burak (Burak Özdemir) Kimdir? Nerelidir?

kaynak:

  • https://www.haberler.com/esin-ovet-kimdir-gazeteci-esin-ovet-kac-yasinda-14517567-haberi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi