Biyografi

Burcum Baygut Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor? Boyu Kaç?

Burcum Baygut, 2 Mayıs 1992 doğumlu, fotoğrafçı ve GRUFF şirketinde Halkla İlişkiler Yöneticisi olarak görev yapan genç bir profesyoneldir. Bahçeşehir Üniversitesi Fotoğraf bölümü mezunudur ve henüz genç yaşta önemli başarılar elde etmiştir. Fotoğrafçılık kariyerinin yanı sıra GRUFF şirketinde Halkla İlişkiler Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Sosyal medya platformlarında aktif olan Burcum Baygut, fotoğrafçılığının yanı sıra eğlenceli yazılarını da Twitter ve Tumblr’da paylaşmaktadır. Kendisi, 2022 yılında İbrahim Selim’in programına konuk olarak, en yakın arkadaşı Serenay Sarıkaya ile bir safariye gitmeyi tercih edeceğini belirtmiştir.

Fotoğrafçılık serüveninde “Aramızda II” adlı sergisiyle dikkat çekmiştir. Sosyal medya hesaplarından takip edilebilen Baygut’un kendisi gibi fotoğrafçı Gökşin Kes ile üniversite yıllarında tanıştığı ve sevgili olduğu bilinmektedir. Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Burcum Baygut hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kim ve ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • kimnereli.net, Burcum Baygut, erişim tarihi: 14 Aralık 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds