Biyografi

Burhan Ökmen Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Burhan Ökmen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Burhan Ökmen’den söz edeceğiz.

Burhan Ökmen Kimdir?

  • Oyuncu.

1968 tarihinde dünyaya gelen Burhan Ökmen, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Tiyatro ve Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamış; oyunculuk eğitimlerini Şahika Tekand ve Kayseri Belediyesi Konservatuarı’nda almıştır. Bu zamana kadar çeşitli reklam filmlerinde rol alan Burhan Ökmen, aynı zamanda Sensiz Olmaz, Adını Feriha Koydum, Diriliş Ertuğrul, Gün Akşam Oldu, Aşk Yeniden, Kaçak, Anne, Arkadaşlar İyidir, Arka Sokaklar, Yıllar Sonra gibi projelerde de rol almıştır. Tecrübeli oyuncu Burhan Ökmen, aynı zamanda Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet adlı dizide rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Burhan Ökmen 1.73 m boyundadır ve 76 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Burhan Ökmen, oyunculuk çalışmalarına Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Burhan Ökmen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Burhan Ökmen, erişim tarihi: 21 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.