Biyografi

Büşra Çam Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Büşra Çam kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Büşra Çam’dan söz edeceğiz.

Büşra Çam Kimdir?

  • Oyuncu.

29 Eylül 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Büşra Çam, lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Turizm ve Seyahat Hizmetleri Yönetimi Bölümü’nde tamamlamıştır. Büşra Çam, sonrasında ise Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitimlerini tamamlamıştır. Çam, THY ve TEB gibi markaların reklamlarında rol almıştır. 2015 senesinde ”İnadına Aşk” adlı dizide Habibe rolünde oynayan Büşra Çam, sonrasında ”Ver Elini Aşk” adlı dizide Kiraz karakterine hayat vermiştir.

Büşra Çam

Rol Aldığı Sinema Filmleri ve TV Dizileri

  • 2017 – Ver Elini Aşk (Kiraz) (TV dizisi)
  • 2015 – İnadına Aşk (Habibe) (TV dizisi)
  • 2013 – Anladık Oldu Teşekkürler (TV serisi)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Büşra Çam 1.71 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Büşra Çam, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Büşra Çam hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri, sevgilisi eşi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds