Instagram Fenomeni İmren Gürsoy Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

İmren Gürsoy kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografilerini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca İmren Gürsoy’dan söz edeceğiz.

İmren Gürsoy Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

5 Ocak 1989 tarihinde Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde dünyaya gelen İmren Gürsoy, eğitim hayatına doğduğu memleketinde başlayan İmren Gürsoy, 3 kardeştir. Daha sonra ailesi ile beraber ilçe merkezine taşınan İmren Gürsoy, eğitim hayatına burada devam etmiştir. Lise eğitiminin ardından stajyer olarak girdiği bir bilgisayar tamir ve donanım şirketinde iş hayatına atılmıştır. İmren Gürsoy, söz konusu firmada birkaç yıl çalıştıktan sonra başka bir firmada mesleki kariyerine devam etmiştir.

Burada şimdiki eşi Samet Gürsoy ile tanışan İmren Gürsoy, birkaç yıl sonra da Samet Gürsoy ile dünya evine girmiştir. 2011 yılında evlenen çiftin 2014 yılında Mete adında bir erkek çocukları dünyaya gelmiştir. Sosyal medyaya oğlu Mete’nin doğumu sonrasında başlayan İmren Gürsoy, özellikle YouTube’da deneyim ve birikimlerini paylaşarak geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Boyu Kaç?

  • Sosyal medya fenomeni İmren Gürsoy 1.65 boyundadır.

Sosyal Medya Hesapları

Doğum tarihi 5 Ocak, olan İmren Gürsoy 31 yaşındadır. Instagram hesabından aktif olarak paylaşımlarda bulunan İmren Gürsoy’un bu platform üzerinde 500 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. İmren Gürsoy’un YouTube üzerinde ise 35 binden fazla abonesi bulunmaktadır. YouTube hesabından ev turu, Mete’nin odası, soru cevap, eski halim, burun estetiği, fi dizisi, trendyol gibi çeşitli videolar çekmektedir. İmren Gürsoy hakkında merak edilen annesi babası ablası kardeşleri kimdir, kilosu kaç gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İmren Gürsoy ile İlgili Aramalar

Google’da İmren Gürsoy ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; İmren Gürsoy burun estetiği İmren Gürsoy blog İmren Gürsoy eski hali İmren Gürsoy youtube İmren Gürsoy estetik İmren Gürsoy bayılma İmren Gürsoy Trendyol Samet Gürsoy Kimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: