Biyografi

Can Acun Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli?

Can Acun kimdir, nereli ve kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yazarların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Can Acun’dan söz edeceğiz.

Can Acun Kimdir?

  • Yazar.

Lisans eğitimini Doğu Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan Can Acun, yüksek lisans eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. Can Acun aynı zamanda Kanada’da ”Kültürlerarası Diyalog Eğitimi” konusunda eğitimler almış; SETA Kahire’de Mısır üzerine çalışmalarda bulunmuştur. Yazar, konuşmacı ve akademisyen Can Acun, çalışmalarına SETA Ankara bünyesinde sürdürmekte ve çeşitli medya kurum ve kuruluşlarında gündeme ilişkin yorumlarda bulunmaktadır. Uzmanlık alanları daha çok Ortadoğu ve Mısır üzerinedir.

Sosyal medya hesaplarından da paylaşımlarda bulunan Can Acun, TRT Haber’de gündeme ilişkin meselelerde önemli analiz ve yorumlarda bulunmaktadır. Can Acun hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.