Seda Kırımlıoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Seda Kırımlıoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Seda Kırımlıoğlu’ndan söz edeceğiz.

Seda Kırımlıoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

27 Şubat 1985 tarihinde Antalya’da dünyaya gelen Seda Kırımlıoğlu, 2003’ten beri modellik, mankenlik ve sunuculuk yapmaktadır. 2005 yılında Miss Tourism Turkey adlı yarışmada Türkiye güzeli olarak seçilen Seda Kırımlıoğlu, ayrıca Model Of The Universe Dünya yarışmasında ise ikinci olmuştur. Diksiyon ve oyunculuk üzerine dersler alan Seda Kırımlıoğlu, ilk oyunculuk deneyimini ise Kardeşlerim adlı dizide yaşamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Seda Kırımlıoğlu 1.78 m boyundadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Seda Kırımlıoğlu, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Seda Kırımlıoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

biliyo.org, erişim tarihi 21 Ocak 2022
biyografya.com, erişim tarihi: 21 Ocak 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.