Can Dündar Vatan Hainliğine Devam Ediyor

Can Dündar vatan hainliğine devam ediyor. Kendisi hakkında açılan davalardan dolayı yurtdışına kaçıp Avrupa devletlerine sığınan Uğur Dündar, propagandasını yurtdışında da sürdürüyor.

Barselona’da Terör Örgütü DAEŞ’in kanlı saldırısı sonrasından Avrupa’nın mevcut İslamafobisi iyice körüklenmişti. Türk gazeteci Can Dündar da İslam hedefli söylemlerde bulundu. İslamdan nefret edenler kervanına bir Türk gazeteci kontenjanından giren Dündar’ın şu ifadeleri ilgi çekici: “İslamda bir sorun olduğu bariz.”

İlginizi Çekebilir:  17-25 Aralık Hırsızlık - Rüşvet ve Yolsuzlukla Mücadele Haftası

Gazeteci sözlerini bir kuyumcu titizliği ile seçmeli, suları bulandırmayacak bir kelime bulmalıdır. Hepimizin bir gazeteciden beklediği budur. Ya aslında öyle demek istememiştir gibi bir iyi niyetle olaya yaklaşmayacağım. Bilakis Can Dündar’ın yaptığı ilk değil.

İtalyan Corriere della Serra’ya konuşan Can Dündar, Avrupa’da yaşayan Müslümanların çoğunun terörist olduğunu da ayrıca belirtmekten geri durmuyor. Can Dündar vatan hainliğine devam ediyor.

İlginizi Çekebilir:  Uludağ Sözlük Kimin?

Biz kusursuz olan Müslümanlar değil İslam’dır diyerek noktalayalım. Can Dündar vatan hainliğine devam ediyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri