Can Kulan Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Can Kulan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Can Kulan’dan söz edeceğiz.

Can Kulan Kimdir?

  • Oyuncu.

18 Eylül 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Can Kulan, lisans eğitimine ise Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimi esnasında çeşitli tiyatro oyunlarında da görev alan Can Kulan, bu zamana kadar çeşitli projelerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Can Kulan, son olarak Akıncı adlı dizide rol almıştır.

Rol Aldığı Projeler

  • 2017 -Görünen Adam
  • 2017 -Dört Köşe
  • 2012 -Yarım Kalan Mucize

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Can Kulan 1.86 m boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Can Kulan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Can Kulan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Can Kulan ile İlgili Aramalar

Google’da Can Kulan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Can Kulan Kimdir Can kulan boyu Can Kulan Oynadığı Diziler Can Kulan kaç yaşında Can Kulan Akıncı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.