Biyografi

Sena Şahin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Sena Şahin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Sena Şahin’den söz edeceğiz.

Sena Şahin Kimdir?

  • Oyuncu.

1999 İstanbul doğumludur. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlayan Sena Şahin, eğitimi esnasında çeşitli tiyatro oyunlarında rol almıştır. Kameralar karşısında ilk oyunculuk deneyimini ise Yalnız Kapler adlı dizide yaşamıştır. Sena Şahin, söz konusu dizide Serkan Melikoğlu, Taygun Sungar, Elif Gülhan ve Bengü Gürses gibi isimlerle beraber rol almıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Sena Şahin, oyunculuk çalışmalarına FOX TV ekranlarında yayınlanan Yalnız Kalpler dizisinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sena Şahin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Sena Şahin, erişim tarihi: 14 Ocak 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.