Biyografi

Teoman Kumbaracıbaşı Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Teoman Kumbaracıbaşı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Teoman Kumbaracıbaşı’ndan söz edeceğiz.

Teoman Kumbaracıbaşı Kimdir?

  • Oyuncu.

18 Ekim 1971 tarihinde Almanya’da dünyaya gelen Teoman Kumbaracıbaşı, 6 yaşına kadar ailesi ile beraber altı yaşına kadar Arjantin’de yaşamıştır. Sonrasında Türkiye’ye gelen Teoman Kumbaracıbaşı, lisans eğitimini ise İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. 2005 senesinde Aşk Yolu adlı dizide rol alan Teoman Kumbaracıbaşı, sonrasında Aşka Sürgün adlı dizide Arda karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Teoman Kumbaracıbaşı, Gözyaşı Çetesi adlı dizide de Serdar karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Teoman Kumbaracıbaşı, aynı zamanda Eyvah Eyvah 2 adlı filmde de rol almıştır. Ardından Güneşin Kızları adlı dizide Hakan Demir karakterine hayat veren Teoman Kumbaracıbaşı, son olarak TV 8 erkranlarında yayınlanan Doğduğu Ev Kaderindir adlı dizide Burhan karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Teoman Kumbaracıbaşı 1.87 m boyundadır ve 83 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Teoman Kumbaracıbaşı, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Teoman Kumbaracıbaşı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Teoman Kumbaracıbaşı ile İlgili Aramalar

Google’da Teoman Kumbaracıbaşı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Teoman Kumbaracıbaşı aslen nereli? Teoman Kumbaracıbaşı kiminle evli? Teoman Kumbaracıbaşı babası nereli? Teoman Kumbaracıbaşı kaç yaşında?, Teoman Kumbaracıbaşı Dizileri Teoman Kumbaracıbaşı eşi Teoman Kumbaracıbaşı Kiminle evli Teoman Kumbaracıbaşı eski eşi Teoman.kumbaracibasi Instagram Teoman Kumbaracıbaşı babası Teoman Kumbaracıbaşı babası Nereli Teoman Kumbaracıbaşı kuruluş Osman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds