Biyografi

Canan Ürekil Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Canan Ürekil kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Canan Ürekil’den söz edeceğiz.

Canan Ürekil Kimdir?

  • Oyuncu.

17 Nisan 1990 tarihinde Iğdır’da dünyaya gelen Canan Ürekil, lisans eğitimini ise Harran Üniversitesi Ziraat Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Sonrasında İstanbul’a yerleşen Canan Ürekil, burada oyunculuk eğitimleri almıştır. Bu zamana kadar çeşitli dizi, film ve tiyatro oyunlarında görev yapan Canan Ürekil, Masum Değiliz, Umuda Kelepçe Vurulmaz, Baba Candır, Eve Dönüş, Seviyor Sevmiyor, Arka Sokaklar, Aşk Ağlatır ve Kurşun gibi çeşitli projelerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Canan Ürekil, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış: Büyük Selçuklu adlı dizide rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Canan Ürekil 1.69 m boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Canan Ürekil, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Canan Ürekil hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Canan Ürekil ile İlgili Aramalar

Canan Ürekil oynadığı diziler Canan Ürekil Uyanis Büyük Selçuklu Canan Ürekil kimdir Canan Ürekil nereli Nurcan. Sevindi Meral Instagram Buse Meral Instagram Ayşe Sevda Tirsi Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.