Sedef İybar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Sedef İybar kimdir, nereli ve kaç yaşında,doğum tarihi ne, boyu kaç, kardeşleri kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sedef İybar’dan söz edeceğiz.

Sedef İybar Kimdir?

  • Sunucu.

İstanbul’da dünyaya gelen Sedef İybar, Demet Akbağ’ın kız kardeşidir. Annesinin ismi Suzan İybar, babasının ismi ise Oktay İybar’dır. Ayrıca Kemal İybar adında bir erkek kardeşi daha vardır. 21 yaşında Korkut Ömür ile dünya evine giren Sedef İybar, eğitim için New York’a gitmiş 2 sene sonra da geri dönmüştür. Daha sonra yemek kursları vermeye başlayan Sedef İybar, ardında da çeşitli televizyon kanallarında programlar hazırlayıp sunmuştur. İybar, Turkmax Gurme kanalında ‘Sedef’li Lezzetler” adında bir programı sunmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Zümre Meğreli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Lezzet Akademisi adlı yarışmasında sunuculuk yapan Sedef İybaş, 21 yaşında evlendiği Korkut Ömür’den 2016 yılında boşanmıştır. Sedef İybar’ın bir kızı bulunmaktadır.

Sedef İybar ile İlgili Aramalar

Google’da Sefe İybar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Şükrü Gürün kimdir Kemal İybar Sedef İybar Vikipedi Sedef İybar Korkut Ömür Sedef İybar kızı Ülker Sedef İybar’ın evi Sedef İybar Instagram Oktay İybar

İlginizi Çekebilir:  Moda Tasarımcısı Nil Ninat Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu Kaç? Sevgilisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara