Biyografi

Cansel Elçin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Cansel Elçin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cansel Elçin’den söz edeceğiz.

Cansel Elçin Kimdir?

  • Oyuncu.

20 Eylül 1973’de İzmir’de dünyaya gelen Cansel Elçin, tiyatro eğitimlerini Fransa’da almıştır. Ferzan Özpetek ile tanışan Cansel Elçin, daha sonra da çeşitli oyunlarda görev almaya başlamıştır. Çocukluğu ve gençliği Paris’te geçen Cansel Elçin, Tomris Giritlioğlu’nun da teklifi ile Kırık Kanatlar isimli dizide görev almaya başlamıştır. Ardından da Hatırla Sevgili adlı dizide Beren Saat ile beraber baş rolde oynamıştır. Bu diziyle beraber büyük beğeni toplayan Cansel Elçin, 2011 yılında Altın Kelebek Ödüllerinde ‘En İyi Oyuncu Ödülü’ almıştır. Başarılı oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat ile evlenmiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Cansel Elçin 1.83 cm boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cansel Elçin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Cansel Elçin ile İlgili Aramalar

Google’da Cansel Elçin ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Cansel Elçin Zeynep Tuğçe Bayat Cansel elçin – ekşi Pınar Apaydın Cansel Elçin çocuğu varmı Cansel Elçin eşi Pınar Apaydın kimdir Cansel Elçin eski eşi Tuğçe Bayat, cansel elçin aslen nerelidir,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds