Biyografi

İlkim Yüksel Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

İlkim Yüksel kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı siyasilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca İlkim Yüksel’den söz edeceğiz.

İlkim Yüksel Kimdir?

  • Oyuncu.

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen İlkim Yüksel, üniversite eğitimini İşletme, Uluslararası İlişkiler ve sivil Havacılık Ulaştırma İşletmeciliği gibi bölümlerde tamamlamıştır. Yüksel, doktora çalışmalarına ise “Sanayi Politikaları ve Teknoloji Yönetimi” alanında devam etmektedir. İlkim Yüksel aynı zamanda Rusça ve İngilizce bilmektedir. 14 yaşındayken Ülkü Ocakları’nda siyasi hayatına adım atan İlkim Yüksel, sonrasında İYİ Parti bünyesinde çalışmalarına devam etmiş olup şimdilerde ise Zafer Partisi bünyesinde siyasi çalışmalarına devam etmektedir.

Twitter hesabından da paylaşımlarda bulunan İlkim Yüksel, siyasi hayatına Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı olarak devam etmektedir. İlkim Yüksel hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • zaferpartisi.org.tr, İlkim Yüksel, erişim tarihi: 8 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.