İnstagram Fenomeni Serenay Aktaş Kimdir?

Televizyon dünyasında çok sevilen ve takip edilen trend paylaşımları ile dikkatleri üzerine çeken Serenay Aktaş, 1993 İstanbul Bakırköy doğumludur. Serenay Aktaş TV Dünyasında çok tanınan kişilerden biri olan birçok dizide oynamış ve ilginç olan birde kadın futbolcu ünvanına sahiptir. Teknolojinin gelişmesiyle İnstgram dünyasında fenomen olarakta gördüğümüz Serenay Aktaş’ın 800 bine yakın takipçisi bulunuyor. Tüm paylaşımları ilgi ile takip ediliyor. Her yaştan takipçisi bulunan fenomen kişi çok özel ve tarz fotoğraflar paylaşarak takipçilerini şaşkına çeviriyor. Birçok markanın fotomodel çekiminde yer almış Serenay Aktaş tüm dünya basınında takip edilen biri olma özelliğini taşıyor.

İlginizi Çekebilir:  Engin Öztürk Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Serenay Aktaş Yaşamı Ve Hayatı

İstanbul’da büyüyen bir genç kız olan Serenay Aktaş ‘ın babası sinema makinisti olarak çalışıyor. Annesi aşçı ve ailede birde abisi bulunuyor. Çocukken bir erkek gibi futbol oynamayı oldukça seven bir kişi olarak ilginç olarakta Zeytinburnuspor ‘da 15 yaşında 2 sezon oynamıştır. Antalya kadın futbol takımında da görev yapan Serenay Aktaş ailesi karşı çıksada futbola inanılmaz ilgili birisi.

İlginizi Çekebilir:  Hilal Anay Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Tesadüf olarak keşfedilen Serenay Aktaş ilk olarak TV dizisi olan kanıt dizisinde rol aldı. Bir çok ünlü dizide rol alan fenomen Serenay Aktaş oynadığı diziler başlıca; Meryem, Kanıt, Türk malı, Alemin kralı, Yahşi cazibe, umut yolcuları ve kalbim seni seçti gibi bir çok önemli dizide önemli başrol oyuncuları ile beraber rol alma imkanı elde etmiştir. Aynı zamanda Serenay Aktaş 2014 yılında en başarılı yarışma programı olan survivor yarışmasında yer almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Asuman Dabak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Serenay Aktaş Paylaşımları

Serenay Aktaş TV dünyasının yanı sıra sosyal medya platformlarında da oldukça ilgiyle takip ediliyor. Bekâr olan fenomenin binlerce takipçisi bulunuyor. Günden güne artan takipçiye ulaşan Serenay Aktaş genellikle tarz ve stil fotoğraflar paylaşarak sevenlerine ilham veriyor. Spor tarzı olan Serenay Aktaş ailesiyle de çok zaman geçiren ve paylaşımlar yapan ünlü birisi. Takipçileri tarafından tüm fotoğrafları çok beğeni ve yorum almasıda sevilen oyuncuya birçok teklif gelmesine sebep oluyor. Moda ikonu olarakta çok beğenilen Serenay Aktaş oldukça iyi bir fiziğe sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz