Faruk Sofuoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Faruk Sofuoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Faruk Sofuoğlu’ndan söz edeceğiz.

Faruk Sofuoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

18 Mart 1969 tarihinde Adana’nın Gülbahçe semtinde dünyaya gelen Faruk Sofuoğlu, oyuncu olarak tanınmakta ve bilinmektedir. Faruk Sofuoğlu, aynı zamanda İstanbul Meydan Tiyatrolarının sanat yönetmeni ve kurucusudur. Bu zamana kadar çeşitli tiyatro oyunlarında rol alan Faruk Sofuoğlu, özellikle Seksenler adlı dizide canlandırdığı ”Kasap Bahtiyar” karakteriyle dikkatleri üzerine çekmiş ve büyük beğeni yakalamıştır.

Faruk Sofuoğlu

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Faruk Sofuoğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Faruk Sofuoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.