Biyografi

Cansu Dağdelen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Cansu Dağdelen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cansu Dağdelen’den söz edeceğiz.

Cansu Dağdelen Kimdir?

  • Oyuncu.

4 Ocak 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Cansu Dağdelen, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde tamamlamış ancak mezuniyetinin ardından oyunculuk üzerine kariyer yapmayı istemiştir. Med Yapım Akademi’de ve Plato Film Okulu’nda oyunculuk eğitimlerini alan Cansu Dağdelen, ilk oyunculuk deneyimini Kalbim Seni Seçti adlı diziyle yaşamıştır. Sonrasında pek çok dizide görev yapan Dağdelen ayrıca birçok reklam filminde de görev almıştır. Başarılı oyuncu Cansu Dağdelen ayrıca Kanal D ekranlarında 2017 yılında yayınlanmaya başlayan Hayati ve Diğerleri adlı dizide de görev almıştır. İnsanlık Suçu adlı dizide Cemal’in kardeşine hayat veren Cansu Dağdelen, günümüzde oyunculuk kariyerine devam etmektedir. Dağdelen son olarak 2019 senesinde Hande Doğandemir ve Engin Öztürk’ün yer aldığı Yüzleşme adlı dizi rol almaya başlamıştır.

Başarılı oyuncu ayrıca yine kendisi gibi oyuncu olan Sercan Meriç ile dünya evine girmiştir. Öte yandan başarılı oyuncu 1.68 cm boyundadır ve 52 kilodur. Intagram hesabından aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır ve bu platform üzerinde 10 binden fazla takipçisi vardır. Cansu Dağdelen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Cansu Dağdelen ile İlgili Aramalar

Google’da Cansu Dağdelen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Cansu Dağdelen Cansu Dağdelen eşi Cansu Dağdelen oynadığı Diziler Cansu Dağdelen yaş Cansu dağdelen alemin kralı Cansu Dağdelen Arka Sokaklar Cansu Dağdelen Kırmızı Oda Cansu Dağdelen Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds