Biyografi

Cansu Dengey Acar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Cansu Dengey kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Cansu Dengey”den söz edeceğiz.

Cansu Dengey Kimdir? 

  • Sosyal medya fenomeni.

1990 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen sosyal medya fenomeni Cansu Dengey, özellikle YouTube üzerinde çok geniş bir hayran kitlesine sahip. Lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan Cansu Dengey, Mustafa Saffet Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi’nde lisans eğitimini tamamladı. İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunu olan Cansu Dengey, üniversite yıllarından başlayarak sosyal medyaya yavaş yavaş başlamıştır. İlk videosunu ise 3 Şubat 2016 tarihinde yayınlamıştır. Hakkında merak edilen birkaç sorunun cevabını sizlerle şöyle paylaşalım.

Kaç Yaşında? 

İstanbul doğumlu olan sosyal medya fenomeni Cansu Dengey, 1990 doğumlu yani 30 yaşında. Takipçilerine göre yaşından daha küçük gösteriyor. 

Evli mi? Eşi Kim? 

Cansu Dengey hakkında merak edilen en önemli sorulardan biri de Cansu Dengey’in evli olup olmadığı. Sosyal medyanın ünlü fenomeni Cansu Dengey, 2018 yılında Gökhan Acar ile dünya evine girmiştir. 

Instagram üzerinde 200 binden fazla takipçisi bulunan Cansu Dengey’in YouTube üzerinde de 300 bine yakın abonesi bulunuyor. Bu yazımızda kısaca Cansu Dengey hakkında merak edilen soruların cevaplarını sizlerle paylaştık. Yazımızda eksik veya hatalı olduğunu düşündüğünüz bilgileri bizlere yorumlar kısmından veya iletişim bölümünden iletebilirsiniz. 

Cansu Dengey’in Instagram hesabına (https://instagram.com/cansudengey?igshid=1fph2cb207c7h) bağlantısını kullanarak ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi