Biyografi

Muhabir Muhammet Fatih Çoban Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Muhammet Fatih Çoban kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Muhammet Fatih Çoban’dan söz edeceğiz.

Muhammet Fatih Çoban Kimdir?

  • Muhabir.

İpekçilik Anadolu imam Hatip Lisesi’nden mezun olan Muhammet Fatih Çoban, lisans eğitimini ise Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde 2018 yılında tamamlamıştır. Muhammet Fatih Çoban, Nisan 2019 tarihinden itibaren TRT Haber’de muhabir olarak görev yapmaktadır. Muhammet Fatih Çoban ayrıca amatör olarak şiir seslendirmeleri de yapmaktadır.

Instagram, Twitter ve YouTube hesabından da paylaşımlarda bulunan Muhammet Fatih Çoban, muhabirlik çalışmalarına TRT Haber bünyesinde devam etmekte; şiirlerini hem sosyal medya hesaplarında da hem YouTube kanalında paylaşmaktadır. Muhammet Fatih Çoban hakkında merak edilen kaç yaşında, boyu kaç, aslen nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

– linkedin.com, Muhammet Fatih Çoban, erişim tarihi: 14 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi