TRT Spor Spikeri Cansu Canbaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Cansu Canbaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı televizyon sunucularının yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cansu Canbaz’dan söz edeceğiz.

Cansu Canbaz Kimdir?

  • Spiker, sunucu.

Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan Cansu Canbaz, üniversite eğitimi devam ederken stajyer olarak çeşitli medya kuruluşlarında görev yapmış ve yaz döneminde CNN Türk bünyesinde çalışmıştır. CNN Türk’te çalıştığı sırada pek çok önemli isimle beraber çalışma imkanı bulan Cansu Canbaz, Başkent İletişim Bilimleri’nde de sunuculuk ve spikerlik eğitimleri almıştır. Buradaki eğitiminin ardından farklı kanallarda haber spikerliği görevinde bulunmuştur.

Daha sonra TRT’ye transfer olan Cansu Canbaz, yurt dışında da muhabir olarak çalışmıştır. Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Kıbrıs ÖZel Danışmanı Espen Eide gibi önemli isimlerde özel haberlere imza atmıştır. Başarılı muhabir Cansu Canbaz, son olarak TRT Spor’da görev yapmaya başlamıştır. Canbaz, 2016 senesinde Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Emrah Efe ile evlenmiştir.

Öte yandan Instagram üzerinde aktif paylaşımlarına devam eden Cansu Canbaz’ın bu platform üzerinde 80 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Boy ve kilo bilgileri ise tam olarak bilinmiyor. Emraf Efe ile evlidir, boşanmamıştır.

Cansu Canbaz ile İlgili Aramalar

Google’da Cansu Canbaz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Cansu Canbaz evli mı Emrah Efe Cansu Canbaz Cansu Canbaz ekşi Cansu Canbaz Gelinlik Cansu Canbaz wikipedia Cansu Canbaz evlimi Cansu Canbaz boşandı mı Cansu Canbaz Twitter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.