Cansu Melis Karakuş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Diziler?

Cansu Melis Karakuş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cansu Melis Karakuş’tan söz edeceğiz.

Cansu Melis Karakuş Kimdir?

  • Oyuncu.

1991 senesinde Konya şehrinde dünyaya gelen Cansu Melis Karakuş’un annesi Suriye kökenli, babası ise Konyalıdır. Lisans eğitimini İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde tamamlayan Cansu Melis Karakuş, yakın çevresinin tavsiyeleri doğrultusunda modelliğe yönelmiştir. 2014 senesinde Best Model of Turkey yarışmasına katılan Cansu Melis Karakuş, bu yarışmada birinci olmuştur. Bu yarışmanın ardından şöhretini artıran Cansu Melis Karakuş, oyunculuk çalışmalarına adım atmıştır. Türkiye’nin ilk online dizisi olan Fi’de görev almıştır. Başarılı oyuncu ve manken Cansu Melis Karakuş, son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) adlı dizide Meltem karakterine hayat vermiştir. 

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Cansu Melis Karakuş 1.84 m boyundadır ve 57 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cansu Melis Karakuş, oyunculuk çalışmalarına devam ediyor. Başarılı oyuncu ve manken Cansu Melis Karakuş hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. 

Cansu Melis Karakuş ile İlgili Aramalar 

Google’da Cansu Melis Karakuş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Cansu Melis Karakuş boyu Cansu Melis Karakuş Fi Cansu Melis Karakuş EDHO Cansu Melis Karakuş Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Cansu Melis Karakuş kim Cansu Melis Karakuş Eşkıya Cansu Melis Karakuş sevgilisi Cansu Melis Karakuş boy Kilo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.