Başak Gümülcinelioğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Başak Gümülcinelioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Başak Gümülcinelioğlu’ndan söz edeceğiz.

Başak Gümülcinelioğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

22 Ekim 1991 tarihinde Almanya’da dünyaya gelen Başak Gümülcinelioğlu, ilkokul eğitimini Almanya’da tamamlamıştır. Daha sonra ailesi ile beraber Türkiye’ye dönen Başak Gümülcinelioğlu,liseyi Bahçelievler Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Daha sonra İngiltere London Academy of Music, Dramatic Arts’ta oyunculuk eğitimlerini tamamlayan Gümülcinelioğlu, sonrasında ise Amerika Kansas Müzikal’de de oyunculuk eğitimleri almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Şeyma Uyanık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Daha sonra Türkiye’ye dönüş yapan Başak Gümülcinelioğlu, lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nde tamamlamış sonrasında ise İstanbul Teknik Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimleri almıştır. İlk olarak çeşitli tiyatro oyunlarında rol alan Başak Gümülcinelioğlu, ilk oyunculuk deneyimini 2018 yılında 8. Gün isimli dizide Şehnaz karakteri ile yaşamıştır. Başarılı oyuncu Başak Gümülcinelioğlu, sonrasında Erkenci Kuş karakterinde Deniz rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Başak Gümülcinelioğlu, ardından Blu TV platformunda yayınlanan Yarım Kalan Aşklar adlı dizide Çağla karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu Başak Gümülcinelioğlu, son olarak Sen Çal Kapımı adlı dizide Pırıl Baytekin karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Berna Üçkaleler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Başak Gümülcinelioğlu 1.70 cm boyundadır ve 51 kilodur.

Instagram üzerinden de paylaşımlarına devam eden Başak Gümülcinelioğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Başak Gümülcinelioğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Melis Sabah Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Dizileri?

Başak Gümülcinelioğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Başak Gümülcinelioğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Başak Gümülcinelioğlu oynadığı Diziler Başak Gümülcinelioğlu boyu Başak Gümülcinelioğlu yaş Başak Gümülcinelioğlu şarkıları Başak Gümülcinelioğlu – Sen Çal Kapımı Başak Gümülcinelioğlu eşi Başak Gümülcinelioğlu Instagram Başak Gümülcinelioğlu Sevgilisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara