Biyografi

Ulviye Karaca Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Ulviye Karaca kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ulviye Karaca’dan söz edeceğiz.

Ulviye Karaca Kimdir?

  • Oyuncu.

1 Mart 1968 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Ulviye Karaca, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra devlet tiyatrolarında görev almaya başlayan Ulviye Karaca, bu görevinde pek çok oyunda oynamış ve bazı oyunların senaristliğini üstlenmiştir.

İlk kez Beni Affet adlı dizide görev almaya başlayan Ulviye Karaca, bu dizide Zühre rolünde oynamıştır. Sonrasında ise ATV ekranlarında yayınlanan Gençliğim Eyvah adlı dizide Nuriye rolünde oynamıştır. Daha sonra ise TRT 1 ekranlarında 2020 yılında yayınlanmaya başlayan Gönül Dağı Gülsim Ali İlhan’ın Gülsüm Öğretmen rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ulviye Karaca 1.67 cm boyundadır ve 71 kilodur.

Instagram hebasından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ulviye Karaca hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, eşi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ulviye Karaca ile İlgili Aramalar

Google’da Ulviye Karaca ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ulviye karaca’nın oynadığı diziler Ulviye Karaca eşi Ulviye Karaca nin oynadığı diziler Ulviye Karaca kiminle evli Ulviye Karaca esi Kimdir Ulviye Karaca eşi kim Ulviye Karaca Beni Affet Ulviye Karaca hangi dizilerde oynadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds