Biyografi

Levent Kol Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Levent Kol kimdir, nereli ve kaç yaşında boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı seslendirme sanatçılarının yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Levent Kol’dan söz edeceğiz.

Levent Kol Kimdir?

  • Seslendirme sanatçısı.

1997 yılında Ankara’da dünyaya gelen Levent Kol, lisans eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümünde tamamlamıştır. Sonrasında ise Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü ve Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim bölümünü bitirmiştir. Üniversite senelerinde ise oyunculuk, seslendirme ve diksiyon üzerine dersler almıştır. Akşama Doğru adlı programda reji asistanı olarak 1999 senesinde görev alamaya başlayan Levent Kol, bu zamana kadar birçok projede seslendirme sanatçısı olarak görev almıştır. Başarılı seslendirme sanatçısı Levent Kol, ayrıca kongre-seminer, toplantı, şirket yemeği, özel gece ve festivallerde sunuculuk yapmakta ve Hacettepe Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır. Levent Kol, Rafadan Tayfa’da Hayri, Rüstem Abi ve Yumak’ı seslendirmektedir.

Levent Kol

Instagram hesabından Levent Kol, seslendirme çalışmasına da devam etmektedir. Başarılı seslendirme sanatçısı Levent Kol hakkında merak edilen aslen nereli, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds