Cem Cücenoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Cem Cücenoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cem Cücenoğlu’ndan söz edeceğiz.

Cem Cücenoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

7 Nisan 1976 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Cem Cücenoğlu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Batı Müziği Piyano Bölümü’nde tamamlamıştır. Sonrasında oyunculuk eğitimleri alan Cem Cücenoğlu, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol almıştır. Başarılı oyuncu şimdiye kadar Akasya Durağı, Arka Sokaklar, Cennet Mahallesi, Deli Yürek, Poyraz Karayel ve Yabancı Damat gibi çeşitli dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Cem Cücenoğlu, ayrıca Deli Dumrul, Ertuğrul 1985’ve Son Osmanlı Yandım Ali gibi çeşitli filmlerde de rol almıştır. Başarılı oyuncu Cem Cücenoğlu, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Ege’nin Hamsisi adlı dizide rol almıştır. Buz pateni ve masa tenisi gibi sporlarla da ilgilenen Cem Cücenoğlu, Zeynep Eylül Üçer ile evlidir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Cem Cücenoğlu 1.92 m boyundadır ve 120 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cem Cücenoğlu, oyunculuk çalışmalarına devam ediyor. Başarılı oyuncu Cem Cücenoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Cem Cücenoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Cem Cücenoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ata Berk Mutlu Celil Nalçakan Emirhan Akbaba Cem cücenoğlu Instagram İsmail Düvenci Zeynep Eylül Üçer Cem Cücenoğlu eşi Cem Cücenoğlu oynadığı diziler, cem cücenoğlu boyu kilosu kaç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting