Biyografi

Cem Küçük Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Cem Küçük kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Cem Küçük’ten söz edeceğiz.

Cem Küçük Kimdir?

  • Gazeteci.
  • Editör
  • Çevirmen

1978 yılında Zonguldak’ta dünyaya gelen Cem Küçük, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından Profil Yayınları’nda editörlük yapmaya başlayan Cem Küçük, sonrasında Yeni Şafak gazetesinde görev almaya başlamıştır. Televizyon kariyerine TVNET bünyesinde başlayan Cem Küçük, sonrasında kariyerine Star Gazetesi’nde devam etmiştir. Tecrübeli gazeteci Cem Küçük, şu sıralar TGRT Haber’de ”Günaydın Türkiye” isimli sabah bültenlerini sunmakta ve Türkiye Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapmaktadır. Demet Palak ile evli olan Cem Küçük’ün iki erkek çocuğu vardır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Aslen Giresunludur.

Aynı zamanda Habertürk ve çeşitli televizyon kanallarına da yorumcu olarak katılan Cem Küçük, Adalet ve Kalkınma Partisi lehine yaptığı konuşmaları ile tanınmaktadır. Twitter (400 binden fazla takipçisi vardır) ve Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cem Küçük, gazetecilik kariyerine halen devam etmektedir. Tecrübeli gazeteci Cem Küçük hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • wikipedia.org, Cem Küçük, erişim tarihi: 26 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds