Cem Rohat Bozan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Cem Rohat Bozan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Cem Rohat Bozan’dan söz edeceğiz.

Cem Rohat Bozan Kimdir?

  • Oyuncu.

8 Haziran 1990 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Cem Rohat Bozan, lisans eğitimini ise Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. üniversitede öğrencilik yaptığı yıllarda tiyatro kulübünde çeşitli rollerde bulunmuştur. Akademi 35Buçuk Sanatevi Sahne Sanatlarında oyunculuk eğitimleri alan Cem Rohat Bozan, bu zamana kadar çeşitli projelerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Cem Rohat Bozan, son olarak Ya İstiklal Ya Ölüm adlı dizide rol almıştır.

Cem Rohat Bozan
z

Rol Aldığı Projeler

  • 2020 – Ya Istiklal Ya Ölüm ( Teğmen Abit) (TV Mini Dizisi)
  • 2019 – Payitaht Abdülhamid (Prens Lütfullah) (TV Dizisi)
  • 2017 – Poyraz Karayel: Küresel Sermaye (Sinema Filmi)
  • 2016 – Çifte Saadet (Cemo) (TV Mini Dizisi)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cem Rohat Bozan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Cem Rohat Bozan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.