Biyografi

Cemre Arda Kimdir? Kaç Yaşında?

Bundan önce sizlerle birçok meslek grubundan biyografiler paylaşmıştık. Bugün Kanal 7’de yayınlanan Rüzgarlı Tepe dizinde “Zeynep” karakterini canlandıran Cemre Arda hakkında ulaştığımız bilgileri sizlerle paylaşacağız. Cemre Arda Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

  • Oyuncu

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Lisesi mezunu Arda, oyunculuk eğitimi alarak oyunculuk alanında kendini geliştirmiştir. Kariyerini Öznur Kula menajerlik ofisiyle şekillendiren Arda, Rüzgarlı Tepe dizisinde Zeynep karakteriyle ilk büyük projesi ile seyirci karşısına çıkıyor.

İşte “Rüzgarlı Tepe” dizisinin konusu: Zeynep, kasabanın zengin ailesinin kızı, görünüşte mükemmel bir hayata sahip. Ancak savaşçı bir ruhu var. Halil ise ailesini kaybetmiş, acı ve kinle büyümüş bir genç. İki farklı dünyanın insanı olarak, yaşadıkları aşk hikayesi zor kararlar, acılar ve imkansızlıklarla dolu. Zeynep ve Halil, aşkın girdabına kapılır, kaçsalar da yolları birbirine kesişir. Her adımın ve kararın sonuçlarıyla dolu bu yolda, aşkları ayakta kalabilecek mi? “Rüzgarlı Tepe,” Kanal 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Cemre Arda hakkında merak edilen nereli? yaşı? boyu? gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşmaya çalışacağız.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.