Biyografi

Selen Özbayrak Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Selen Özbayrak kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Selen Özbayrak’tan söz edeceğiz.

Selen Özbayrak Kimdir?

  • Oyuncu.

Selen Özbayrak, oyuncu olarak bilinmektedir. İlk olarak Yalı Çapkını adlı dizide rol alan Selen Özbayrak, söz konusu dizide Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu gibi isimlerle beraber rol almıştır. Güzel oyuncu Selen Özbayrak, ayrıca Emre Ahlatlı Ajans bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Selen Özbayrak, oyunculuk çalışmalarına Yalı Çapkını adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Selen Özbayrak hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Selen Özbayrak, erişim tarihi: 10 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi