Biyografi

Ozan Balaban Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Ozan Balaban kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yöneticilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ozan Balaban’dan söz edeceğiz.

Ozan Balaban Kimdir?

  • Yönetici.

1971 yılında dünyaya gelen Ozan Balaban, İzmir Saint Joseph Lisesi’nden mezun olmuş; daha sonra İsviçre’ye giderek College Du Leman’da eğitim almıştır. Ozan Balaban, sonrasında Floransa Devlet Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde eğitimine devam etmiştir. Ozan Balaban ayrıca Clemson Üniversitesi’nde Hastane Mimarisi ve İnşaat İşletme Mühendisliği üzerine master eğitimini tamamlamıştır. Amerika’daki eğitimine devam ederken önemli firmalarda staj görmüştür. 2006’da Emaar Türkiye’nin CEO’luğu görevine getirilen Ozan Balaban, aynı zamanda Fenerbahçe yönetim kurulu üyesi olarak da görev yapmaktadır. Ozan Balaban İtalyanca, Fransızca ve İngilizce bilmektedir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Ozan Balaban, aynı zamanda Seba Göktürk kuruluşunda proje yönetimi danışmanı olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ozan Balaban hakkında merak edilen aslen nereli, eşi kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • haberler.com, Ozan Balaban, erişim tarihi: 5 Nisan 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds