Ekonomi

Cepteteb İhtiyaç Kredisi Ne Demek ?

Asgari ücretle birlikte birçok banka ihtiyaç kredisi verebilmek adına birbiriyle yarışmaktadır. Cepteteb İhtiyaç Kredisi Ne Demek?  olarak internet üzerinden birçok arama yapılır. Cepteteb ihtiyaç kredisi mevcut ve tüketici kredisi olarak karşımıza çıkar ve 1000 TL ile 200 bin TL’ye kadar kullanılabilen limitlere sahiptir.

Bunun yanı sıra 50.000 TL ye kadar olan krediler de 36’ya kadar maksimum vadelendirilir. Fakat 50.000 TL’nin üzerinde olan krediler BDDK kanunu gereğince 24 aydan fazla taksitlendirme yapılmaz. Bu nedenle kredi çekim işlemlerinden önce gerekli olan kontrollerin ve geri ödeme tutarlarının gözlemlenmesi gerekmektedir.

Kişiye Özel faiz Oranları

Cepteteb İhtiyaç Kredisi Ne Demek? olarak sorulan soruya verilecek cevap kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına küçük ya da büyük ödemeler ile sahip olmuş oldukları kredi tutarları olarak söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra cepte tep üzerinden gerçekleştirilen tüm başvurular İnternet ortamında değerlendirilir ve kısa süre içerisinde geri dönüş sağlanır.

Şartlar;

  • 18 Yaşını doldurmuş olmak,
  • Teb bankasından hesap açmış olmak,
  • Cepteteb uygulamasını telefona indirmiş olmak,
  • Bddk puanının olması.

Tüm kredi çekme işlemlerinde geri ödemeler, kredi çekenleri zora sokmayacak şekilde belirlenir. Bazı limitler doğrultusunda sağlanan bu işlemler esnek yapıya sahip olabilmektedir. Aynı kişiler talep etmiş olduğu ücretlendirmeler hesaplarına belirli taksitle ödeme seçenekleri ile birlikte aktarılır. 

Cepteteb Cepteteb İhtiyaç Kredisi Ne Demek? sorusuna verilebilecek cevap kişilerin en zor zamanında talep etmiş oldukları kredi tutarlarının hızlı bir şekilde hesaplarına yansıması olarak söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.