Sağlık

CeraVe Krem Egzamaya İyi Gelir mi?

CeraVe krem egzamaya iyi gelir mi? Daha önceki yazılarımızda CeraVe kremle ilgili olarak çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca CeraVe kremin egzamaya iyi gelip gelmediğinden söz edeceğiz.

CeraVe Krem Egzamaya İyi Gelir mi?

CeraVe krem, egzamaya meyilli olan ciltler için güvenli ve de etkili bir üründür. CeraVe krem ayrıca NEA kabul mührüne sahiptir. Ulusal Egzama Derneği tarafından verilen bu mühür, hastaların egzama veya hassas ciltler için geliştirilen ürünleri tanımasına yardımcı olur. Bu mühre sahip olan ürünler, tüketicilerin egzamaya ve hassas cilde yönelik geliştirilen ürünleri gönül rahatlığıyla almasına yardımcı olur.

Cetaphil ve kıyaslandığında ceraVe, şiddetli egzama tedavisinde çok etkili bir kremdir. Cetaphil ise görece daha hafif egzama semptomları için iyi sonuçlar vermektedir. Hem CeraVe hem de Cetaphil dermatologlar tarafından tavsiye edilmektedir.

kaynaklar:

  • cerave.com, başlık: Eczema Triggers & Tips to Avoid Flare-Ups, erişim tarihi: 17 Mayıs 2022
  • differencebetween.com, başlık: Difference Between CeraVe and Cetaphil, erişim tarihi: 17 Mayıs 2022
  • themakeup.org, başlık: Cerave vs Cetaphil: I Tried Them, Here’s The Winner! (2022), erişim tarihi: 17 Mayıs 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi