Ceyda Olguner Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Ceyda Olguner kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ceyda Olguner’den söz edeceğiz.

Ceyda Olguner Kimdir?

  • Oyuncu.

1987 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ceyda Olguner, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı’nda tamamlayan Ceyda Olguner, sonrasında Saklı Kalan adlı dizide Ece karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Olguner, 2015 yılında ise Zeyrek ve Çeyrek adlı dizide Dilruba rolünde oynamıştır. Sonrasında Muhteşem Yüzyıl isimli dizide Mahfiruz Hatice Sultan karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Yavuz Odabaşı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Yavuz Odabaşı Kitapları

Başarılı oyuncu Ceyda Olguner, Gürkan Tanyas ile evlidir. Olguner aynı zamanda son olarak Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin adlı dizide Cemre karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ceyda Olguner 1.75 cm boyundadır ve 57 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ceyda Olguner, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ceyda Olguner hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Zeyno Karadağlı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Ne İş Yapıyor?

Ceyda Olguner ile İlgili Aramalar

Google’da Ceyda Olguner ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ceyda Olguner dizileri Ceyda Olguner boşandı Ceyda Olguner ve eşi Gökberk Demirci Gül Arcan Ceyda Olguner kimdir Ceyda Olguner Instagram Can Verel, ceyda olguner aslen nereli, ceyda olguner boyu kilosu

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Elif Kaya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cucee sigara