Biyografi

Ceyhun Kaan Karakaş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kim?

Ceyhun Kaan Karakaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı müzisyenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ceyhun Kaan Karakaş’tan söz edeceğiz.

Ceyhun Kaan Karakaş Kimdir?

  • Müzisyen.

1992 yılında Kocaeli’nde dünyaya gelmiştir. Ceyhun Kaan Karakaş, müzisyen ve Madrigal’in gitaristidir. Lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Ceyhun Kaan Karakaş, aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. 2007 yılında Kaan Alıcı ile beraber Madrigal grubunu kurmuş; gruba sonradan Ulaş Saka ve Emre Zeytinci ile vokalist Anıl Erdem Cevizci katılmıştır. 2018 yılında Tuğba Yılmaz Karakaş ile evlenen Ceyhun Kaan Karakaş’ın Ekin adında bir erkek çocuğu vardır. Eşi (Hey Tuvba) ile beraber sosyal medyadaki paylaşımlarıyla da ilgi çekmektedir. Ceyhun Kaan Karakaş, Madrigal ile beraber önemli işlere ve milyonlarca dinlenen şarkılara imza atmıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Ceyhun Kaan Karakaş, kendisini müzisyen, sosyolog ve müzisyen olarak tanımlamaktadır. Başarılı müzisyen ve gitarist Ceyhun Kaan Karakaş hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, boyu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kadinev.com, Ceyhun Kaan Karakaş, erişim tarihi: 15 Kasım 2022
  • YouTube, “Tuğba İle Tanışmamız Konser Vesilesiyle Oldu” | Ceyhun Kaan Karakaş (Madrigal).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi