Biyografi

Ela leyla Umur Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Ela leyla Umur kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı avukatların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ela leyla Umur’dan söz edeceğiz.

Ela leyla Umur Kimdir?

  • Avukat.

1986 yılında Bursa’da dünyaya gelen Ela leyla Umur, lisans eğitimini İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İktisat Bölümü’nde tamamlamış; sınavlara tekrar girmiş ve bu sefer Hukuk Fakültesi’ni bitirmiştir. İş, işçi ve çalışma davaları alanında uzmanlaşan Ela leyla Umur, aynı zamanda Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısıdır. Ela leyla Umur, Burak Altan ile evlidir.

Instagram hesabından paylaşımlarda bulunan Ela leyla Umur’un bu platform üzerinde 115 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Ela leyla Umur hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • zaferpartisi.org.tr, Ela leyla Umur, erişim tarihi: 1 Nisan 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds