Biyografi

Çinare Melikzade Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Çinare Melikzade, 10 Ekim 1990 tarihinde Bakü, Azerbaycan’da doğdu. Müziğe olan ilgisi çocuk yaşlarda başlayan Melikzade, Azerbaycan’ın ünlü müzisyenlerinden Oktay Zülfikarov’dan şan dersleri aldı. Ayrıca beş yıl boyunca müzik okulunda fortepiano dersleri aldı. Müzik kariyerinin yanı sıra Azerbaycan’da “Pöhre” ve “Yeni Ulduz” gibi ses yarışmalarına katıldı ve Türkiye’de “O Ses Türkiye” gibi ses yarışmalarında yer aldı. Ayrıca oyunculuk eğitimi de alan Melikzade, çeşitli dizi ve sinema filmlerinde rol aldı. Aynı zamanda 2008-2012 yılları arasında Azerbaycan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde eğitim almıştır.

Çinare Melikzade’nin seslendirdiği cover şarkılar büyük ilgi gördü ve birçok izleyici tarafından izlendi. Ayrıca Türkiye’nin ünlü sanatçıları, Mustafa, Haluk Levent, Rafet El Roman gibi isimlerle düet yaparak sahnede bir araya geldi. Türkiye’nin yanı sıra İran, Rusya, Amerika, Almanya ve birçok ülkede konserler verdi ve çeşitli programlara konuk olarak katıldı. Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Çinare Melikzade, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı müzisyen Çinare Melikzade hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kralmuzik.com.tr, Çinare Melikzade, erişim tarihi: 22 Ekim 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds