Barış Serkan Karakurt Kimdir? Yaşı? Boyu? Dizileri? Sevgilisi?

Barış Serkan Karakurt kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Barış Serkan Karakurt’tan söz edeceğiz.

Barış Serkan Karakurt Kimdir?

  • Oyuncu.

1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlayan Barış Serkan Karakurt, ilk oyunculuk deneyimini ise 2018 yılında Şahin Tepesi adlı dizide Barış rolünde oynayarak yaşamıştır. Oyunculuk eğitimlerini İstanbul Film Akademisi’nde tamamlayan Barış Serkan Karakurt, ayrıca 2019 yılında İsimsizler adlı dizide de rol almıştır. Barış Serkan Karakurt aynı zamanda Baraj adlı dizide rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Barış Serkan Karakurt 1.89 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Barış Serkan Karakurt, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı ve yetenekli oyuncu Barış Serkan Karakurt hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • biyografya.com, erişim tarihi: 17 Mart 2022
  • biliyo.org, erişim tarihi: 17 Mart 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.