Biyografi

Sariye Yılmaz Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Sariye Yılmaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Sariye Yılmaz’dan söz edeceğiz.

Sariye Yılmaz Kimdir?

  • Oyuncu.

Oyunculuk ve sunuculuk eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlayan Sariye Yılmaz, oyunculuk çalışmalarını ise Sevin Meltem Ajansı’na bağlı olarak sürdürmektedir. Öncesinde Arka Sokaklar, Jet Sosyete, Çatı Katı Aşk, İsmail ve Roza, Aile Arasında gibi projelerde rol almıştır. Sariye Yılmaz ayrıca yerel bir televizyon kanalında 5 sene boyunca sunuculuk yapmıştır. Yılmaz, bunların yanı sıra Coca Cola, Kuveyt Türk, Dove, Elidor, Avivasa ve Arzum gibi markaların reklamlarında rol almıştır. Başarılı oyuncu Sariye Yılmaz ayrıca Üç Kuruş ve Bay Yanlış gibi dizilerde de rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Sariye Yılmaz 1.56 m boyundadır ve 58 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sariye Yılmaz, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sariye Yılmaz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.