CNN Türk Sorgu Sual Programının Sunucusu Melis Özcan Kimdir?

CNN Türk ekranlarında 21 Eylül 2020 tarihi itibari ile yayınlanacak olan Sorgu Sual programının sunucusu Melis Özcan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Instagram hesabı ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Melis Özcan’dan söz edeceğiz.

Melis Özcan Kimdir?

  • Sunucu

Uzun süredir CNN Türk kanalında çeşitli haberler imza atan Melis Özcan, Sorgu Sual programı ile ilk defa sunuculuk deneyimi yaşayacak. Başarılı muhabir ve gazeteci Melis Özcan yapmış olduğu haberleri ile başarılı bir gazeteci profili çizmektedir.

Instagram Hesabı

CNN Türk ekranlarında yayınlanan Sorgu Sual programının sunucularından olan Melis Özcan’ın Instagram hesabı melissozcannnn şeklindedir. Arama kısmına kullanıcı ismini yazarak profilini ziyaret edebilirsiniz. Öte yandan kendisinin bu platform üzerinde 800’den fazla takipçisi bulunmaktadır.

Sorgu Sual Programı Hakkında

Kamuya mal olmuş kişilerin gerçekte kim oldukları, haklarında bilinmeyenleri, merak edilen soruları CNN Türk ekranlarında 21 Eylül 2020 itibariyle yayınlanacak olan Sorgu Sual programı ile start alıyor. Sorgu Sual programında konukların sadece 12 dakikası var. Bu süre içinde konuklar kendilerine sorulan aykırı soruları samimiyetle yanıtlıyor. Programın sunucuları ise Melis Özcan ve Merve Şahin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: