CNN Türk Sorgu Sual Sunucusu Merve Şahin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

CNN Türk ekranlarında 21 Eylül 2020 tarihinde yayına girecek olan Merve Şahin kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Merve Şahin’den söz edeceğiz.

Merve Şahin Kimdir?

  • Sunucu, gazeteci ve muhabir.

CNN Türk ekranlarında yayınlanacak Sorgu Sual isimli programın sunuculuğunu Melis Özcan ile beraber yapan Merve Şahin’in tam adı Merve Yolal Şahin’dir. 1994 yılında dünyaya gelen Merve Yolal Şahin, Beykent Üniversitesi’nde Televizyon Haberciliği ve Programcılığı Bölümü’nden mezun olmuştur. İlk olarak Star TV Ana Haber’de stajyerlik yapmış daha sonra da Bloomberg HT’de stajyer muhabir olarak çalışmaya başlamıştır. Kasım 2019’dan beri CNN Türk televizyonunda editör olarak çalışan Merve Yolal Şahin, sağlık, eğitim, gündem gibi çeşitli konularda haberlere de imza atmaktadır.

Instagram kullanıcı ismi merveyolalsahin şeklindedir. Arama kısmında bu kullanıcı ismini aratarak Merve Yolal Şahin’in profilini ziyaret edebilirsiniz.

Sorgu Sual Programı Hakkında

CNN Türk ekranlarında yayınlanacak olan Sorgu Sual programı, Türkiye çapında büyük şöhrete kavuşmuş ve kamuya mal olmuş kişilerin hayat hikayelerini, gerçek hikayelerini, haklarında merak edilenleri ortaya çıkarıyor. Bu programda konukların kendilerine ayrılan 12 dakikaları var. Bu süre içinde sunucuların kendilerine yönelttiği soruları yanıtlayan konuklar, kendileri hakkında ilginç bilgiler de sunuyor. Programın sunucuları ise Merve Yolal Şahin ve Melis Özcan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi