TRT Spor Spikeri Serkan Yetkin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

TRT Spor spikeri ve sunucusu Serkan Yetkin kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Serkan Yetkin’nden söz edeceğiz.

Serkan Yetkin Kimdir?

  • TRT Spor Spikeri
  • Sunucu

Özellikle Cem Dizdar ile beraber yaptıkları Spor Manşet isimli ğrogramla bilinen Serkan Yetkin, 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Akşam gazetesi bünyesinde bir süre köşe yazarlığı yapan Serkan Yetkin, daha sonra belirli kanallarda da çalışmalar yapmıştır. Daha sonra 2001 ile 2004 yılları arasında CNN Türk’de görev yapan Serkan Yetkin, ardından 2004 ile 2012 yılları arasında Fenerbahçe TV’de çalışmıştır. Fenerbahçe TV’de önemli işler yapan Serkan Yetkin, daha sonra TRT Spor’a transfer olmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Gülse Göçer Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Aslen Erzincanlı olan 39 yaşındaki başarılı spor spikeri ve sunucusu Serkan Yetkin, TRT Spor’da uzun yıllar Spor Manşet isimli programda Cem Dizdar ile beraber yayın yapmaktadır. Evlidir, Eymen ve Kerem adında iki oğlu vardır.

Serkan Yetkin Cem Dizdar İkilisi

Gerçekten televizyon ekranlarının en tuhaf ikilisi olabilir. Cem Dizdar’ın bütün agresifliğine ve asabiliğine rağmen Serkan Yetkin’in ustalık gerektiren sabır meziyetine şaşmamak elde değil. Herhangi bir konuda Cem Dizdar’a aksi bir şey iddia etse Dizdar’ın Yetkin’i 80 milyonun önünde tokatlamadığı kalıyor. Üstelik Cem Dizdar, bazı konularda hiç olmadığı kadar haksız olabiliyor. Ancak programda takdir edilebilecek bir şey varsa o da Serkan Yetkin’in peygamber sabrıdır.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Çiğdem Havva Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Kim olursa olsun, karşınızdaki kişi sizi her konuda terslerse her ne kadar iyi ve sabırlı olsanız dahi birkaç kelime de siz edersiniz ancak Serkan Yetkin’in bu zamana kadar Cem Dizdar’a ilişkin hiçbir agresif çıkışı olmamış. Umuyoruz ki Cem Dizdar’a tahammül etme başarısı gösterdiği için TRT kendisine ekstra bir ücret veriyordur. Yoksa kimse Cem Dizdar’ın bu yaklaşımlarına katlanamaz. Bu arada Serkan Yetkin’in de gülüşü bir acayip.

İlginizi Çekebilir:  Gökhan Tercanlı Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Üstelik ikili arasındaki bu tuhaf bağ sadece bizim değil sosyal medyanın da gündeminde. Örneğin birkaç Tweet ile konuya açıklık getirelim.

Serkan Yetkin ile İlgili Aramalar

Google’da Serkan Yetkin ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; serkan yetkin hangi takımlı, serkan yetkin fb tv, serkan yetkin kaç yaşında, serkan yetkin cem dizdar, serkan yetkin nereli, serkan yetkin evli mi, serkan yetkin gülüşü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi